Penzion Sudomír

HomePenzion Sudomír

O PENZIONU

Náš rodinný penzion nabízí ubytování v šesti dvoulůžkových útulně zařízených pokojích s vlastní koupelnou (WC, umyvadlo, sprchový kout), plochou televizí, bezdrátovým připojením k internetu (wi-fi) a klimatizací. K dispozici jsou dvě plně vybavené kuchyňky s lednicí, varnou deskou, rychlovarnou konvicí a stůl pro šest osob. Kuchyňka je společná vždy pro tři pokoje. Dále jsou k dispozici dva pokoje s vlastní vybavenou kuchyňkou, koupelnou a také s plochou televizí, bezdrátovým připojením k internetu a klimatizací. Ve všech pokojích je možnost přistýlky. Pro cyklistické nadšence je připraven uzamykatelný přístřešek na kola. Automobily můžete zdarma zaparkovat přímo před penzionem. Součástí budovy je i degustační místnost s kapacitou cca 35 lidí, kde Vám rádi uspořádáme řízené degustace s občerstvením, rodinné oslavy či firemní akce a školení.

Nově je pro naše hosty postavena za penzionem velká zastřešená pergola se stylovým posezením, kde si můžete odpočinout či něco ugrilovat.

Ubytování se nachází v klidném a tichém prostředí areálu vinných sklepů, odkud je možné spatřit pobíhající zajíce a srnky. Pro milovníky vína, je možnost zakoupení vína přímo od vinaře za zvýhodněné ceny. Na místním Baťově kanále si můžete půjčit loďku a projet se do Strážnice nebo i Veselí nad Moravou, kde se nachází lanové centrum, jako aktivní vyžití nejen pro děti. V blízkém Hodoníně zase 3D bludiště na stromech, zoologická zahrada a koupaliště s tobogány. Můžete navštívit nedaleké zámky v Miloticích, Strážnici, Valticích a Lednici.  Okolí Sudoměřic je protkané cyklistickými stezkami.

Ceník:
Pokoj 2 osoby 1000 Kč
Pokoj 1 osoba 600 Kč
Pokoj s kuch. koutem 2 osoby 1200 Kč
Pokoj s kuch. koutem 1 osoba 700 Kč
Přistýlka 300 Kč

V případě ubytování na 3 a více nocí, sleva 50,- Kč na osobu/noc. Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. Děti do 8 let na přistýlce 200 Kč/noc.

Ubytovat se můžete od 14:00 hodin, případně i dříve po předešlé telefonické domluvě.

Vyklizení pokoje do 10:00 hodin.

Pejsky z hygienických důvodů neakceptujeme.

Rezervace přijímáme na emailu: penzion.sudomir@seznam.cz,

nebo na telefonním čísle: 608 758 265.

Galerie penzionu Sudomír